PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Blisko 300 tys. transakcji mobilnych w sklepach Biedronka

Autor: www.dlahandlu.pl 4 kwietnia 2014 11:37

Sieć sklepów Biedronka poszerza grono partnerów, którzy umożliwiają płatności za pomocą aplikacji iKASA. Na początku kwietnia ESBANK Bank Spółdzielczy, jako pierwszy bank spółdzielczy zaoferował tego typu usługę swoim klientom. Płatności mobilne w sieci sklepów Biedronka cieszą się dużym zainteresowaniem - od dnia ich uruchomienia do końca marca br. klienci wykonali blisko 300 tys. transakcji telefonem.

ESBANK jako czwarty bank w Polsce i pierwszy bank spółdzielczy dołączył do systemu iKASA. Usługa ta umożliwia płatności mobilne w punktach usługowo-handlowych. Sieć Biedronka jako pierwsza wdrożyła platformę iKASA w swoich sklepach 21 października 2013 r. Z płatności mobilnych iKASA w sklepach Biedronka mogą teraz korzystać klienci posiadający rachunek w Alior Banku, Getin Banku, Getin Online, Open Online oraz ESBANKU Banku Spółdzielczego, a także klienci Banku Pekao SA w oparciu o działający w tym banku system PeoPay.

- Po pięciu miesiącach od uruchomienia możliwości płacenia w naszych sklepach telefonem, możemy stwierdzić, że nasi klienci bardzo chętnie korzystają z tego rozwiązania. Blisko 300 tys. transakcji mobilnych w naszych sklepach udowadnia, że tego typu płatności z perspektywy klienta są szybkie, łatwe i bezpieczne. Tym samym jesteśmy pewni, że także klienci ESBANKU chętnie przekonają się o zaletach tego rozwiązania podczas codziennych zakupów w naszych placówkach - mówi Jacek Sobczyk, lider projektu płatności mobilne w Jeronimo Martins Polska S.A.

ESBANK Bank Spółdzielczy posiada ponad 30 placówek w trzech województwach: łódzkim, opolskim i śląskim, w miejscowościach takich jak: Radomsko, Piotrków Trybunalski, Łódź, Wieluń, Częstochowa, Kłobuck czy Pajęczno.

Pobranie aplikacji i dokonywanie transakcji mobilnych w sieci sklepów Biedronka jest bezpłatne. Jedynym kosztem dla klienta jest koszt transmisji danych, uzależniony od operatora sieci komórkowej.

Platforma iKASA została przygotowana we współpracy z firmą ICP Polska należącą do Grupy ICP, wiodącego europejskiego dostawcy usług dla PoS działającego w wielu krajach i procesującego około 150 mln transakcji rocznie. System iKASA zaprojektowano tak, aby mogły do niego dołączać kolejne banki oraz punkty handlowo-usługowe.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • 123Piotr 2014-04-04 16:19:17

  hahaha - przecież to 20 transakcji w miesiącu w jednym sklepie - mniej niż jedna dziennie - pogratulować samozadowolenia

 • umiejący liczyć 2014-04-04 14:09:16

  bzdura - 300t transakcji przy takiej ilości placówek i liczbie klientów... od początku uruchomienia systemu płatności...???

  a może to teks sponsorowany?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,80

 • Śr

  1,30

 • Min

  1,06

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane