Blue City będzie większe. Powstanie kino Helios

Property News 20 stycznia 2017 20:20

Rada Warszawy wyraziła zgodę na miejscowy plan zagospodarowania terenu, który umożliwi rozbudowę Blue City. W planach inwestora jest stworzenie ośmiosalowego kina Helios.

Kino powstanie na tyłach Blue City, na terenie obecnego parkingu. Budynek nie zostanie rozebrany. Właściciel centrum handlowe chce go nadbudować. Prace prowadzone są w pracowni APA Wojciechowski.

Kino w Blue City będzie pierwszym obiektem Heliosa w Warszawie. Multipleks z 8 salami projekcyjnymi i 1500 foteli zostanie wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne. 

- Kino Helios będzie kolejnym fundamentalnym wzmocnieniem tej oferty, obok placu zabaw Inca Play, licznych atrakcji dla dzieci i kilkudziesięciu wydarzeń specjalnych rocznie. Ochota i sąsiednie dzielnice od dawna oczekiwały na nowoczesne kino - chcieliśmy wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom - dodaje.

Helios to największa sieć kin w Polsce pod względem liczby obiektów. Dysponuje obecnie 37 kinami, posiadającymi łącznie 206 ekranów i ponad 43 tys. miejsc. Sieć jest w 100 proc. scyfryzowana. Spółka skupia swoją działalność głównie w miastach małej i średniej wielkości, ale jej kina są również obecne w największych aglomeracjach Polski, m.in. w Łodzi, Gdańsku i Wrocławiu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • mariusz 2017-02-04 09:33:33

  Tylko świnie siedzą w kinie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  0,59

 • Śr

  0,31

 • Min

  0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane