PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Blue City wprowadza usługę car sharing

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2017 12:09

Centrum Handlowe Blue City niedawno wprowadziło nowe udogodnienie dla klientów. Mowa o usłudze car sharing, którą centrum realizuje dla mieszkańców Warszawy we współpracy z nowym najemcą – firmą 4Mobility.

Na czym polega to rozwiązanie? Teraz po zakończeniu pobytu w Blue City można wypożyczyć auto na minuty i dojechać w dowolnie wybrane miejsce w mieście. Dodatkową zaletą korzystania z tej formuły jest darmowy postój w Strefie Płatnego Parkowania. Dzięki temu możliwe jest przemieszczanie się po stolicy bez ponoszenia dodatkowych kosztów za przejazdy taksówkami i uciążliwego czekania na komunikację miejską.

Car sharing nazywany jest przyszłością transportu miejskiego. Współdzielenie przejazdów pozwala zminimalizować negatywny wpływ spalin na środowisko. Według ekspertów jedno auto używane w tej formule pozwala zastąpić dwanaście samochodów prywatnych. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • DamianF 2017-05-20 16:57:46

    Zdecydowanie doskonała inicjatywa. Im więcej takich tym lepiej. W stolicy doskonale sprawuje się car sharing od Panek SA - znanej w kraju wypożyczalni samochodów.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane