PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

BM Reflex odkupuje kolejną stację od Shell Polska

wnp.pl 20 stycznia 2015 14:09

W grudniu 2014 roku spółka BM Reflex, prowadząca sieć automatycznych stacji eMILA, przejęła kolejną stację paliw od firmy Shell Polska. Jak się dowiedzieliśmy nie jest wykluczone, że to nie ostatnia tego typu transakcja.

Przejęta stacja zlokalizowana jest w Szczecinie przy ul. Gdańskiej i należy do byłej sieci Neste, którą Shell zakupił w 2013 roku. Przypomnijmy, że wiosną 2014 roku BM Reflex odkupiło od Shella 27 z tych stacji, a następnie przemianowało je na markę eMILA. Łącznie z jedną stacją własną tej marki, na rynku funkcjonowało 28 stacji automatycznych eMILA.

 

Placówka w Szczecinie jest 29. obiektem firmy. - Ta stacja wchodziła w skład pierwotnej transakcji z firmą Shell, tylko z pewnych względów proceduralnych nie mogła wejść od razu w skład naszej sieci - wyjaśnia Jarosław Sidorczuk, Dyrektor Projektu Detalicznego stacji paliw eMILA. - Wyposażenie tej stacji w logo eMILA planujemy zrealizować do końca stycznia.

Jarosław Sidorczuk nie wykluczył, że sieć stacji firmy wzbogaci jeszcze jedna placówka należąca kiedyś do Neste, a obecnie do spółki Shell Self Service.

Plany BM Reflex w segmencie detalicznym na 2015 rok przewidują akwizycję kolejnych stacji oraz szukanie gruntów pod budowę nowych obiektów. - Nadal aktualne są nasze plany uruchomienia najpóźniej do 2020 roku sieci liczącej co najmniej 50 automatycznych stacji eMILA - podkreśla Jarosław Sidorczuk.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • grechw 2015-04-30 19:06:16

  Ale czy to znaczy że shell gorzej przędzie czy o co hodzi, bo pierwsza raz o tym słysze, gowork.pl/opinie_czytaj,3173 cisza na ten temat

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,70

 • Śr

  1,25

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane