PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

BNP Paribas Real Estate Poland zarządcą kolejnej nieruchomości

Autor: pr 22 lipca 2016 10:08

Wraz z początkiem czerwca eksperci z BNP Paribas Real Estate Poland rozpoczęli świadczenie kompleksowych usług z zakresu zarządzania nieruchomością dla nowoczesnego budynku wielofunkcyjnego Półwiejska 2 w Poznaniu.

- To już druga nieruchomość zlokalizowana przy ul. Półwiejskiej, którą będziemy zarządzać. Ekspansja na polskich rynkach regionalnych to istotny element naszej strategii i tym bardziej cieszymy się z powiększenia portfela zarządzanych przez nas nieruchomości o następny, prestiżowy obiekt w Poznaniu. - mówi Michał Pszkit, Dyrektor Operacyjny, Dział Zarządzania Nieruchomościami, BNP Paribas Real Estate Poland.

Półwiejska 2 to budynek wielofunkcyjny, zlokalizowany w centrum Poznania o całkowitej powierzchni najmu 9 100 m kw, z czego 2 600 m kw stanowią biura, a 6 500 m kw przypada na lokale handlowo-usługowe. Biurowiec zlokalizowany u zbiegu ulic Półwiejskiej i Krysiewicza, przy miejskim węźle komunikacyjnym placu Wiosny Ludów. Oferuje najemcom i klientom 76 miejsc parkingowych. Autorami projektu architektonicznego budynku jest pracownia Rhode Kellerman Wawrowsky.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane