Bobby Burger: We franczyzie działa już 30 lokali

www.portalspozywczy.pl 29 lutego 2016 12:04

Bobby Burger: We franczyzie działa już 30 lokali fot. Bobby Burger

W ciągu trzech lat swojej działalności sieć Boby Burger rozwinęła się z jednego mobilnego food truck'a do 34 lokali znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Rzeszowie, Wrocławiu, Nowym Sączu, Sopocie, Łodzi i Bydgoszczy.

W ostatnich dniach sieć Bobby Burger powiększyła się o lokal w Łodzi, który działa przy ul. Piotrkowskiej. Wkrótce otwarte zostaną także restauracje w Radomiu i Toruniu.

30 lokali sieci działa we franczyzcie, w tym wszystkie placówki poza Warszawą. Boby Burger chce mieć swoje restauracje we wszystkich dużych polskich miastach.

Przedstawiciele sieci twierdzą, że wyjście poza Warszawę to dobry pomysł, ponieważ w niektórych miastach moda na burgery dopiero się zaczyna. Ich receptą na sukces jest ugruntowanie pozycji rynkowej w fazie "boomu" na burgery, a później sukcesywne umacnianie swojej pozycji. Te największe sieci przetrwają przez lata.

Inwestycja w lokal sieci Bobby Burger to koszt ok. 200 tys. zł netto, stała opłata franczyzowa 9 proc., kwota opłaty wstępnej 19 950 zł netto. Szacowany koszt sprzętu kuchennego to ok. 50. tys. zł, a sprzętu IT (POS, urządzenie fiskalne, CCTV oraz nagłośnienie) - 14 tys. zł. Sieć wymaga od franczyzobiorcy lokalu o powierzchni 60-120 kw. w dużych miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,76

  • Min

    5,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane