Bohaterowie serialu „Gra o tron” promują picie wody z kranu

Autor: pr 18 listopada 2016 11:38

Bohaterowie serialu „Gra o tron” promują picie wody z kranu fot. za youtube.com

Fundacja KGM Progress rozwija kampanię “Zdrowa woda – prosto z kranu”. W ramach kampanii Fundacja rozesłała wraz z partnerem firmą SodaStream list do mieszkańców Krakowa, zachęcający do picia wody z kranu.

W działaniach mających na celu podniesienie świadomości społecznej w zakresie spożywania wody, partner kampanii stosuje techniki tzw. marketingu partyzanckiego w kampanii międzynarodowej zatytułowanej „Hańba czy chwała”.

Występuje w niej dwoje charyzmatycznych bohaterów serialu HBO „Gra o tron”: Thor Bjornsson, który wciela się w postać Ser Gregora Clegane’a, znanego również jako „Góra” i Hannah Waddingham grająca rolę Septy Unelli, głównej prześladowczyni Królowej Cersei w ostatnim sezonie. W dość prowokującym video SodaStream zaleca stosowanie świeżej, miejscowej wody z kranu do przygotowania wody gazowanej w domu, zamiast korzystania z wody pakowanej do jednorazowych, plastikowych  butelek, które zanieczyszczają środowisko. Klip odnotował ponad 10 milionów odsłon w Internecie i w ciągu niespełna 48 godzin kampania osiągnęła zasięg globalny.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,70

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane