PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bold Brand Commerce i Logisys łączą siły, by obsłużyć kanał e-commerce

Autor: dlahandlu.pl 18 listopada 2014 14:35

Bold i Logisys planują wspólnie startować jako konsorcjum w przetargach związanych z e-commerce. Podjęcie współpracy nie przewiduje żadnych zmian w strukturach obu firm w najbliższej przyszłości. Nasze kompetencje wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować propozycję wartości, która pozwoli na sprawną realizację najbardziej wymagających projektów e-commerce - podsumowuje Borys Skraba.

Celem współpracy jest poszerzenie ofert obu firm skierowanej do średnich i dużych organizacji planujących wdrożyć lub zoptymalizować kanał sprzedaży e-commerce.

Bold Brand Commerce specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu i rozwijaniu systemów e-commerce klasy enterprise, głównie w oparciu o platformę Magento. Wśród jej klientów znajdują się m.in. Castorama Polska, Mennica Polska, Prima Moda S.A., Arte.pl.
Logisys jest firmą konsultingową w dziedzinie logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw. Prowadziła projekty m.in. dla Merlin.pl, Żabka, InPost, Philips Lightning, Grupa Żywiec, Nowy Styl, Van Pur, TIM S.A.
Wydajne i skalowalne oprogramowanie oraz dobrze zorganizowana logistyka to dwie kluczowe kompetencje pozwalające na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej w e-commerce. Ma to szczególne znaczenie dla marek dobrze rozpoznawalnych na rynku, które wdrażając kanał elektronicznej sprzedaży mogą już na starcie liczyć na znaczną sprzedaż generowaną przez obecnych klientów. - opisuje Borys Skraba, prezes zarządu Bold Brand Commerce. - Obecnie w bardzo wielu organizacjach platforma sprzedażowa i infrastruktura technologiczna nie są wspólnie skoordynowane z projektem całego łancucha dostaw i infrastrukturą logistyczną, co powoduje niską efektywność i wzrost kosztów szczególnie w okresie szczytów sprzedażowych - dodaje Bartosz Jacyna, prezes zarządu Logisys.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane