PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bomi instaluje kasy samoobsługowe

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2011 13:48

Sklep Bomi w CH Klif w Warszawie zainstalował cztery kasy samoobsługowe, przeznaczone są dla klientów z małymi zakupami - tj. do 10 artykułów.

Na ich ekranach wyświetlane są konkretne podpowiedzi dla klientów. Dzięki temu mogą oni samodzielne skanować produkty oraz płacić za zakupy. W razie ewentualnych problemów, pracę wszystkich kas nadzoruje pracownik sklepu, który służy pomocą. - Nowe urządzenia wpisują się w naszą koncepcję nowoczesnych i otwartych na klienta rozwiązań stosowanych w delikatesach Bomi - zaznacza prezes Marek Romanowski.
Kasy posiadają specjalne dotykowe ekrany, pozwalające na kontrolowanie cen, ilości zakupionych towarów oraz na wybór sposobu zapłaty. Można w nich płacić zarówno gotówką jak i kartą. Prawidłowość dokonywanych transakcji gwarantują wagi bezpieczeństwa, które ważąc każdy towar sprawdzają czy to co zostało zeskanowe, znajduje się w torbie. Po uiszczeniu zapłaty kasa, wydaje resztę i drukuje paragon.
Samoobsługowe kasy dostarczyła do sieci Bomi firma Wincor Nixdorf. Bomi ma zamiar wprowadzać podobne kasy w pozostałych swoich sklepach.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane