Bomi promuje płatności zbliżeniowe

Autor: www.dlahandlu.pl 15 lipca 2011 12:36

Od lipca w sieci Bomi Visa promuje płatności zbliżeniowe. Za pośrednictwem spotów reklamowych emitowanych w sklepach, klienci informowani są o korzyściach z używania kart zbliżeniowych. Dodatkowo na czytnikach kart umieszczone zostały specjalne nakładki z logo Visa.

Liczba transakcji zbliżeniowych dokonywanych kartami Visa rośnie w Polsce bardzo szybko; od września 2010 r. do lutego 2011 r. zwiększyła się aż 10-krotnie, czyli rosła ponad dwa razy szybciej niż liczba zbliżeniowych kart Visa wydawanych w tym okresie.

Zbliżeniowymi kartami Visa można zapłacić w Polsce już w ponad 15 tys. terminali wyposażonych w czytniki zbliżeniowe, zainstalowanych w placówkach firm prowadzących pojedyncze sklepy lub po kilka sklepów tworzących małe sieci miejscowe czy regionalne oraz w placówkach sieci ogólnopolskich, m.in. Empik, coffeeheaven, McDonald's, delikatesach MiniEuropa, perfumeriach Douglas. Zakończone zostało wprowadzanie płatności zbliżeniowych w sklepach IKEA i w sieci drogerii Rossmann. Do akceptowania płatności zbliżeniowymi kartami Visa przygotowują się supermarkety Carrefour i Auchan oraz delikatesy Piotr i Paweł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,86

  • Min

    3,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane