PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bomi spodziewa się kolejnych wniosków wierzycieli o upadłość spółki

Autor: dlahandlu.pl 27 czerwca 2012 17:08

Bomi spodziewa się kolejnych wniosków wierzycieli o upadłość spółki

Zarząd Bomi spodziewa się, że mogą pojawić się kolejne wnioski wierzycieli o upadłość spółki - podała spółka dodając, że wniosek złożony przez Brand Distribution nie ma wpływu na negocjacje Bomi z bankami.

- W ocenie zarządu Bomi istnieje prawdopodobieństwo złożenia podobnych wniosków przez innych dostawców, jednak w opinii zarządu będą one miały podobny charakter jak wniosek złożony przez Brand Distribution Sp. z o.o. , tj. stanowiący element wywierania presji dot. dokonywania płatności przez Bomi. Zwracamy uwagę że w przypadku spółki publicznej jaką jest Bomi, złożenie nawet nieopłaconego wniosku, który najprawdopodobniej zostanie zwrócony przez Sąd Rejonowy, pociąga za sobą obowiązek informacyjny i konieczność publikacji raportu w ESPI - informuje spółka.

 Jak informuje zarząd firmy,  złożony we wtorek przez spółkę Brand Distribution Sp. z o.o. wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej Bomi, pozostaje bez wpływu na negocjacje spółki z bankami w sprawie finansowania. - Zarząd Bomi prowadzi od 2 miesięcy negocjacje z bankami w sprawie finansowania dla spółki. Jednocześnie zwracamy uwagę, że złożony wczoraj wniosek o upadłość nie ma wpływu na przebieg tych negocjacji z bankami - dodaje zarząd.

Obecnie zobowiązania Bomi wobec Brand Distribution sp. z o.o. wynoszą ok. 100 tys. zł

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane