PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bomi w tym roku zainwestuje 32,6 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 17 maja 2010 14:50

W 2010 roku Bomi na inwestycje w nowe placówki oraz modernizację istniejących obiektów przeznaczy 32,66 mln zł. W tym na otwarcia nowych obiektów firma przeznaczy 2,98 mln zł a na remonty i modernizację aż 29,68 mln zł. Będzie to związane z wprowadzeniem nowego logo, wizualizacji i wyposażenia w sklepach sieci.

Zmiana obejmuje wprowadzenie nowych kolorów sieci utrzymanych w bordowo-beżowej kolorystyce, szyldów zewnętrznych, tablic kierunkowych, plansz identyfikacji działów, systemu ekspozycji cen i produktów specjalnych. Zdaniem zarządu te działania są ważne, by powstała pełna jednolita identyfikacja sieci, która pozwoli na łatwe włączanie w przyszłości sklepów franczyzowych. Firma opracowała księgę standardów, która obejmuje architekturę i wyposażenie sklepów, wizualizację placówek, ekspozycję asortymentu, model cenowy oraz standard obsługi klienta.

Dodatkowo Bomi unowocześnia sklep internetowy, przez nadanie mu layoutu, spójnego z nową wizualizacją, ale także wprowadzenie nowych zdjęć i opisów asortymentu. System informatyczny w sklepie internetowym Bomi ma być funkcjonalny i przyjazny klientom, a jednocześnie ma dawać firmie możliwość pozyskiwania informacji o miejscu, z którego klienci zamawiają zakupy, tak by ułatwić logistykę towarów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane