Bomi wynegocjowało z bankami przedłużenie linii kredytowych

Autor: dlahandlu.pl 30 czerwca 2012 14:11

Banki przedłużyły spółce Bomi dostępność kredytów w rachunku bieżącym. W opinii spółki, przyczyni się to do wynegocjowania porozumienia między spółką i bankami kredytującymi.

Operator sieci delikatesów poinformował, że Bank Pekao SA zdecydował o technicznej prolongacie kredytu w rachunku bieżącym udzielonego Bomi w kwocie 35 mln zł, jak również kredytu w rachunku bieżącym udzielonego dla Rabat Service, w 33 mln zł, do dnia 6 lipca 2012 roku.

Okres do dnia 6 lipca 2012 roku jest czasem na zawarcie przez spółkę Bomi porozumienia ze wszystkim bankami kredytującymi gwarantującymi spółce utrzymanie poziomu kredytowania w ciągu najbliższych miesięcy ze strony banków.

Ponadto, spółka Bomi podpisała aneks do umowy kredytu w wysokości 60 mln zł w rachunku bieżącym, zawartej w dniu 19 sierpnia 2009 roku z Bankiem PKO BP. W aneksie określono, iż okres wykorzystania kredytu w rachunku bieżącym upływa w dniu 18 listopada 2012 roku lub w dniu, w którym doręczone zostanie wypowiedzenie któregokolwiek z kredytów udzielonych przez Pekao SA lub BRE Bank.

- W opinii zarządu informacja uzyskana z Banku Pekao SA oraz zawarcie aneksu z Bankiem PKO BP przyczynią się do wynegocjowania przez banki kredytujące i spółkę porozumienia, które umożliwi utrzymanie poziomu finansowania na niezmienionym poziomie w najbliższych miesiącach - ocenia zarząd Bomi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,33

  • Min

    0,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane