Bomi ze sprzedaży w e-delikatesach chce mieć kilkadziesiąt mln zł

Autor: PAP 6 kwietnia 2011 08:36

- We wrześniu ubiegłego roku uruchomiliśmy sklep w Warszawie, w grudniu w Olsztynie, w marcu w Bydgoszczy. Na początku II kwartału, jeszcze przed świętami wielkanocnymi chcemy otworzyć sklepy w Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Białymstoku i Trójmieście - powiedział Marek Romanowski, prezes Bomi.

- To bardzo ważny segment, który będzie się dynamicznie rozwijać. Zakładamy, że w tym roku przychody z tego segmentu wyniosą kilkadziesiąt mln zł - dodał.

Grupa Bomi prowadzi sieć delikatesów, supermarketów i sklepów franczyzowych. Działa też w segmencie dystrybucji artykułów FMCG.

Po tym, jak spółka ogłosiła proces restrukturyzacji części detalicznej, na rynku pojawiły się spekulacje o możliwej sprzedaży spółki inwestorowi branżowemu. Wstępne zainteresowanie spółką wyraziła m.in. Emperia.

- Kwestia fuzji i połączeń jest w gestii akcjonariuszy. Ze swej strony uważamy, że grupa ma przyszłość, dynamicznie się rozwija, przeszła najtrudniejszy moment w swej działalności i nic nie stoi na przeszkodzie, by się dalej rozwijać. Jesteśmy firmą kompaktową, stojącą na kilku nogach, które są kompatybilną, uzupełniającą się strukturą. Widzimy bardzo duże efekty synergii w utrzymaniu struktury grupy - powiedział prezes grupy, Marek Romanowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,19

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane