Bonami.pl wprowadzi szybszą dostawę, aplikację mobilną i redesign serwisu

Autor: dlahandlu.pl 3 kwietnia 2017 11:04

W 2016 roku Bonami.pl skupiło się na sprzedaży mebli i zaczęło eksportować swoje produkty do Rumunii, dzięki czemu uzyskało przychody w wysokości 80 milionów złotych. Na 2017 rok Bonami.pl planuje osiągnąć 110 mln obrotu, kontynuować rozbudowę oferty produktowej, wprowadzić aplikację mobilną.

- W tym roku udało nam się potroić sprzedaż mebli i planujemy dalszy wzrost o 150%. Najlepiej sprzedają się sofy, komody, ale również łóżka i krzesła – informuje David Šiška, CEO Bonami.

Bonami prowadzi działalność na terenie Polski, Czech oraz Słowacji, a od września także w Rumunii, gdzie posiada ogromny potencjał rynkowy i gotowość konsumentów, aby kupować produkty znanych projektantów. 

- W ubiegłym roku zarejestrowaliśmy prawie milion nowych użytkowników i wzmocniliśmy siły, zatrudniając 50 nowych kolegów – wymienia David Šiška i dodaje - W 2016 roku zaoferowaliśmy klientom 90.000 nowych, unikalnych produktów i wprowadziliśmy ponad 500 nowych marek.

W 2017 roku planujemy dalsze znaczące rozszerzenie oferty mebli i produktów dostępnych od ręki. Planujemy także kilka zmian, które ułatwią proces zakupowy klientów. Powinna w tym pomóc aplikacja mobilna, szybsza dostawa i kompletny redesign serwisu. " – ujawnia plany David Šiška .

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane