PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Bond znowu pije Heinekena, marka reklamuje się w filmie Spectre

Autor: wirtualnemedia.pl 24 sierpnia 2015 09:49

Bond znowu pije Heinekena, marka reklamuje się w filmie Spectre James Bond znów wypije Heinekena, fot. Piotr Zajac / Shutterstock.com

Heineken planuje kampanię związaną z nowym filmem o Jamesie Bondzie „Spectre”. Bond nie będzie już pił w filmie Martini, ale piwo Heineken. W kampanii reklamowej wystąpi Daniel Craig - podały wirtualnemedia.pl

„Spectre” trafi na ekrany kin w listopadzie br. Heineken szykuje w związku z jego premierą globalną kampanię reklamową.  Póki co wiadomo, że działania obejmować będą telewizję i media społecznościowe.

Heineken oczekuje, że reklama telewizyjna dotrze do ponad pół miliarda ludzi na całym świecie. Wszystkie rynki, na których marka jest dostępna, mają dostosować komunikację do działań związanych z kampanią wokół filmu „Spectre”.

Budżet będzie prawdopodobnie większy niż  100  mln euro. Heineken współpracuje przy serii filmów o Jamesie Bondzie od 1997 roku. Trzy lata temu, dzięki zainwestowaniu 60 mln euro, udało się zastąpić Martini, które wcześniej pił Bond, piwem Heineken.

Dzięki tej produkcji marka chce docierać do mężczyzn, którzy chcą być jak tytułowy bohater i kobiet, które chcą być z Bondem. Zdradzili też, że dzięki współpracy przy tym filmie, marka jest mocniej kojarzona jako wysokiej jakości.

W związku z premierą „Spectre” we wrześniu w sklepach pojawią się specjalne zestawy Heinekena zawierające m.in. ekskluzywne materiały na temat nowego filmu o Bondzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • DrHouse 2015-08-25 18:39:58

  A co z Belvedere?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,13

 • Śr

  6,40

 • Min

  3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane