Boot pomoże znaleźć odpowiedni prezent na Zalando

Autor: dlahandlu.pl 25 października 2017 14:03

Zalando, współpracując z niemieckim zespołem Google, stworzyło rozwiązanie, które pozwoli użytkownikom na znalezienie idealnego prezentu poprzez czatbot. Aplikacja Gift Finder, czyli wirtualna wyszukiwarka prezentów opierająca się na rozmowie z botem, jest już dostępna w Google Assistant w Niemczech.

Gift Finder ma dostarczyć klientom spersonalizowane doświadczenia zakupowe. Użytkownik jest połączony z czatbotem, ale interakcja jest prowadzona poprzez Google Assistant.

- Współpraca z Google jest dla nas dużym krokiem naprzód w obszarze conversational commerce, czyli automatyzacji komunikacji, która będzie miała ogromne znaczenie dla przyszłości zakupów online – wyjaśnia Nicolas Borg, VP Strategy w Zalando.

Przeczytaj także:

 Bot zadaje serię pytań w celu zidentyfikowania idealnego prezentu. Następnie wyszukiwarka znajduje taki przedmiot, który odpowiada wskazanym założeniom, a klienci mogą dowiedzieć się więcej o produkcie oraz zakupić go od razu za pomocą rozwiązania Distributed Commerce Zalando. Gift Finder jest już dostępny w Niemczech dla wszystkich użytkowników Google Assistant na Androida i iOS.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane