PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bożena Dykiel reklamuje płyn Pur

Autor: wirtualnemedia.pl 18 września 2015 10:19

Rozpoczęła się kolejna kampania reklamowa środków do mycia naczyń Pur z udziałem aktorki Bożeny Dykiel, oparta na konkursie konsumenckim „WOW danie” - informują wirtualnemedia.pl.

W nowej kampanii Puru Bożena Dykiel przekonuje, że skutecznie i szybko usuwa on z naczyń nawet najbardziej uporczywy tłuszcz, dzięki czemu sprzątanie po nawet największym posiłku staje się łatwe. Aktorka wystąpiła już w reklamach tej marki kilka lat temu.

Nowa akcja obejmuje też konkurs „WOW danie”, w którym należy nagrać wideo lub zrobić zdjęcie podczas rodzinnego przygotowywania swojego popisowego posiłku oraz zamieścić ten materiał na stronie pur-power.pl. Dwie zwycięskie rodziny zostaną zaproszone do wspólnego gotowania z Bożeną Dykiel w telewizji śniadaniowej. Konkurs potrwa do końca października, jego obsługą zajmuje się agencja Smolar.

Kampania reklamowa obejmuje telewizję (billboard sponsorski), internet (spot i reklamy display) oraz BTL (materiały POS w sieciach sklepów detalicznych, dyskontach, hipermarketach i sklepach tradycyjnych).

Więcej na wirtualenemedia.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane