Brait z nowym mleczkiem do mebli

Autor: pr 19 lutego 2016 10:18

Brait z nowym mleczkiem do mebli Fot. mat.pras.

Zapewnia czystość i piękny połysk dzięki unikalnej kompozycji wosku pszczelego oraz silikonu.

Opakowanie z triggerem gwarantuje precyzyjną aplikację, struktura mleczka – wysoką wydajność, a żywa, żółto-pomarańczowa kolorystyka oraz czytelna etykieta to ułatwiony wybór produktu na półce. Dramers S.A. przedstawił nowość - Brait Furniture Polish Cream do czyszczenia i pielęgnacji mebli.

Brait Furniture Polish Cream to nowoczesny preparat dedykowany wszelkim powierzchniom drewnianym i drewnopodobnym, tak samo błyszczącym, jak i matowym. Wysoką wydajność oraz skuteczność działania gwarantuje receptura Protect System+ oraz unikalna kompozycja będąca połączeniem wosku pszczelego, silikonu oraz łagodnych składników odżywczych i pielęgnacyjnych. Dzięki nim mleczko Brait Furniture Polish Cream nie tylko czyści meble, usuwając uporczywe zabrudzenia, tłuste plamy i odciski palców, ale dodatkowo chroni je przed uszkodzeniami oraz śladami codziennego użytkowania. Meble zyskują piękny połysk oraz delikatny, migdałowy zapach.

Mleczko ukryte jest w wygodnym, 500 ml opakowaniu z triggerem pozwalającym na precyzyjną aplikację. Czytelna etykieta zawiera informacje o przeznaczeniu oraz najważniejszych właściwościach produktu. Uwagę konsumenta przyciąga także żywa kolorystyka o wymownych, żółto-pomarańczowych barwach.

Mleczko Brait Furniture Polish Cream przygotowane jest do sprzedaży za sugerowaną cenę półkową ok. 9 zł. Dystrybucja będzie odbywać się w polskich i zagranicznych sieciach handlowych, sklepach detalicznych oraz drogeriach. Wprowadzeniu nowości towarzyszy kampania PR i content marketingowa w prasie kobiecej oraz wnętrzarskiej, a także działania w mediach internetowych, na portalach społecznościowych oraz blogosferze.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane