PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Brand New Products obniżył koszty inwestycji w placówki franczyzowe

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 18 lipca 2011 15:01

Jak informuje firma, przedsiębiorcy, którzy do końca sierpnia podejmą współpracę z siecią outletów odzieżowych, mogą za 100 zł wyposażyć sklep w pełny zestaw mebli o wartości od 10 do 30 tys. zł. Dzięki temu koszt inwestycji w placówkę franczyzową spadnie o ok. 33 proc.

Brand New Products, użycza mebli przez cały okres współpracy z franczyzobiorcą. Przedsiębiorcy przystępujący do sieci płacą za zatowarowanie sklepu i licencję. Dzięki temu franczyzobiorcy oszczędzają od 10 - 30 tys. zł. Obecnie koszt całej inwestycji w sklep Brand New Products zaczyna się od 27 tys. zł, zamiast 39 tys. zł. przed promocją.

 - Nowa oferta współpracy ma ułatwić franczyzobiorcom start w biznesie. Chcemy by placówki szybko osiągały rentowność i systematycznie zwiększały swoje przychody. Ze względu na to część kosztów związanych z inwestycją centrala BNP wzięła na siebie - mówi Paweł Bryniarski, prezes Brand New Products.

Zmniejszenie kosztów inwestycji w koncept biznesowy może również korzystnie wpłynąć na ekspansję sieci w Polsce. Obecnie w całym kraju pod szyldem Brand New Products funkcjonuje 59 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • hubert 2011-07-30 13:08:39

  Brnd new products to oszuści. 100% narzutu to lipa sklepy ich padają jak żydzi w obozach. ich polityka polega nszybkim wydojeniu z kasy ludzi którzy podpiszą z nimi umowę. kto może niech się trzymie odnich z daleka.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,55

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane