Brand New Products rozszerza pakiet wsparcia dla partnerów

Autor: www.dlahandlu.pl/pr 30 września 2011 12:14

Projekt ma na celu zmaksymalizowanie obrotów nowych sklepów franczyzowych oraz tych, które od dawna funkcjonują w sieci jak i nowo powstających.

System Bezpieczeństwa Inwestycyjnego, System Doradztwa Wiedzy Praktycznej, darmowe wyposażenie sklepów w meble oraz refundacja kosztów marketingowych to najważniejsze punkty programu, który wspiera w biznesie franczyzobiorców Brand New Products.

System Bezpieczeństwa Inwestycyjnego jest elementem polityki zaopatrzeniowej placówek BNP. Według niej firma sprzedaje odzież, która pochodzi z kolekcji ubrań dostępnych w tradycyjnych sklepach w ostatnich 12 miesiącach. - Interesuje nas nowa i modna odzież. Tylko takie ubrania trafiają do sklepów franczyzowych - mówi Paweł Bryniarski, prezes sieci Brand New Products. Regularność dostaw zapewniają umowy z europejskimi dystrybutorami końcówek kolekcji, którzy bezpośrednio współpracują z producentami ubrań. Kontrakty uprawniają BNP do sprzedaży m.in. produktów marki Diesel, Puma , Mexx, adidas, Playboy, Reebok, Wrangler i Mustang etc.

System Doradztwa Wiedzy Praktycznej polega na szkoleniu z zakresu zarządzania placówką franczyzową. Przeprowadzają je doradcy wewnętrzni, rekrutowani spośród franczyzobiorców BNP z minimum dwuletnim stażem oraz wieloletni pracownicy firmy.

Z programu wsparcia BNP korzystają również przedsiębiorcy, którzy dopiero zaczęli współpracę z siecią. Partnerzy, którzy do końca września zdecydują się otworzyć sklep Brand New Products otrzymują za kwotę 100 zł. kompleksowy zestaw meblowy, warty od 10 do 30 tys. zł. Dzięki temu koszt całej inwestycji w sklep Brand New Products zaczyna się od 27 tys. zł, zamiast 39 tys. zł. przed promocją.

Brand New Products wspiera również franczyzobiorców w ich działaniach marketingowych. Sieć pokrywa 50 proc. wydatków poniesionych przez partnerów na promocję i reklamę sklepów. Nowi franczyzobiorcy ponoszą także jednorazową opłatę licencyjną, w ramach której jest szkolenie z zakresu merchandesingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    0,82

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9685

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 772811

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane