PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Branża e-commerce przyspiesza pod koniec roku

Autor: pr 30 września 2015 12:23

Ostatni kwartał roku potrafi być nie tylko najbardziej pracowity, ale też najbardziej dochodowy dla branży e-commerce. Nowe badanie Forrester Research dowodzi, że sektor jeszcze przed końcem tego roku osiągnie wartość niemal 334 miliardów dolarów.

Sprzedawcy szukający możliwości zwiększenia swojej sprzedaży, powinni przygotować
się na okresy wyprzedażowe w nadchodzących miesiącach.

 Dzień Singli (Singles Day) – 1 listopada 2015

Święto, którego początków należy upatrywać w Chinach. To właśnie tam konsumenci zaczęli celebrować bycie singlem, kupując sobie z tej okazji coś specjalnego. Dziś, Dzień Singli to tak naprawdę największe wydarzenie zakupowe na świecie. W 2014 roku, sprzedaż w Chinach osiągnęła rekordowy poziom 9.3 miliarda dolarów – o 60 proc. więcej niż rok wcześniej (5.8 miliarda dolarów).

Click Frenzy – 17 listopada 2015

Zainicjowane dopiero trzy lata temu, Click Frenzy to australijskie, 24-godzinne wydarzenie, mające stanowić swego rodzaju wprowadzenie do świątecznego okresu największych wyprzedaży. Obecnie zdobywa on coraz większą popularność, z ponad 300 sprzedawcami biorącymi udział w promocjach.

Czarny piątek/Cyfrowy poniedziałek – 27 listopada/30 listopada

Tzw. Black Friday i Cyber Monday to najważniejsze wydarzenia zakupowe w Stanach Zjednoczonych. Amerykańscy konsumenci kupują online coraz więcej i coraz chętniej odwiedzają zagraniczne e-sklepy. Szczególnie popularne produkty w tym okresie to odzież i dodatki, zabawki, zegarki
i biżuteria oraz elektronika

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane