Brico Depot hamuje ekspansję w Polsce

Property News 2 kwietnia 2013 21:09

W ostatnim czasie część marketów budowlanych Brico Depot zostało przekształconych w placówki sieci Castorama. Obie te marki należą do brytyjskiej grupy Kingfisher. - Nie planujemy uruchamiania kolejnych sklepów Brico Depot - wyjaśnia portalowi Propertynews.pl Sławomir Rogowiec, dyrektor ds. komunikacji, Castorama Polska.

- Obecnie nasza firma skupia się na rozwoju sieci Castorama, która cieszy się ogromną rozpoznawalnością - zaznacza Sławomir Rogowiec.

Jak informowaliśmy, w trakcie przebudowy jest sklep Brico Depot zlokalizowany w Warszawie przy ul. Grochowskiej. Obecnie trwają w nim ostatnie prace związane ze zmianą marki. Pomimo tych działań, obiekt jest otwarty dla klientów. Oficjalna inauguracja placówki z nowym logo odbędzie się 10 kwietnia.

- Przekształcanie kolejnych sklepów Brico Depot jest w fazie przygotowawczej. Obecnie, oprócz Brico Depot przy ul. Grochowskiej w Warszawie, trwa przebudowa sklepu w Skarżysku-Kamiennej. W odniesieniu do pozostałych obiektów daty przekształceń nie są jeszcze wyznaczone - tłumaczy Sławomir Rogowiec.

Firma Castorama Polska istnieje od 1994 roku. Obecnie posiada 71 sklepów (w tym 66 sklepów Castorama i 5 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 460 tys. mkw. i zatrudnia około 11 tys. pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    15,07

  • Min

    10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane