Bricoman wejdzie do Jaworzna

Autor: dlahandlu.pl 21 października 2013 12:25

Sieć sklepów remontowo - budowlanych Bricoman ruszyła z budową nowej inwestycji w Jaworznie. Obiekt ruszy a ok. 8 miesięcy.

Sieć Bricoman rozpoczęła budowę szóstego w Polsce, a pierwszego w aglomeracji śląskiej sklepu remontowo-budowlanego. 

Market o łącznej powierzchni zabudowy 8 124 m2 i kubaturze 5 3598 m3 powstanie na 2 hektarowej działce w Jaworznie przy ulicy Grunwaldzkiej, na terenie byłej kopalni Jan Kanty. W przyszłym budynku zastosowane zostaną rozwiązania ekologiczne, np. rozprowadzanie wody deszczowej poprzez system skrzynek rozsączających wodę bezpośrednio do gruntu.

- W przyszłym sklepie zatrudnimy ok. 60 osób - mieszkańców Jaworzna i aglomeracji śląskiej"- powiedział Arnaud Boule, dyrektor generalny Bricoman Polska. „Ponadto będziemy korzystać z usług lokalnych firm np. sprzątających, ochroniarskich i transportowych" - stwierdził.

Sieć Bricoman zdecydowała się na otwarcie nowego sklepu w Jaworznie, gdyż jest to jedno z ostatnich miejsc w Polsce z tak dużą liczbą mieszkańców (ok. 100 000) bez nowoczesnej powierzchni handlowej (DIY).  Od 2014 roku spółka chce uruchamiać po 3 sklepy rocznie.

W tym momencie Bricoman posiada 5 lokalizacji: dwie w Warszawie, w Białej Podlaskiej, Poznaniu oraz największy sklep w Łodzi. Łączna powierzchnia sprzedaży sieci to ponad 30 tys. mkw.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Stefanek 2014-02-20 12:51:53

    Bardzo dobrze, że w końcu w Jaworznie powstanie prawdziwy sklep budowlany, bo jak dotychczas nie ma nic tylko jakieś mrówki a w powstającym majstrze to też niczego nie będzie-samo badziewie dla klientów bez gustu i wymagań-tak przynajmniej jest w majstrze w Trzebini...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane