Bricomarché z kampanią w social mediach

Autor: pr 21 czerwca 2017 10:40

Bricomarché z kampanią w social mediach

Tego lata Bricomarché – sieć sklepów „dom i ogród” – we współpracy z Mają Popielarską i Wieśkiem Skibą udziela porad majsterkowiczom i miłośnikom ogrodów z całej Polski. Zainteresowani mogą znaleźć fachowe porady ekspertów na fanpage’u „Bricomarché po sąsiedzku” na Facebook’u, a także inspirujące zdjęcia na Instagramie.

 

Marka Bricomarché przygotowała dla swoich klientów serię internetowych porad profesjonalistów pod hasłem „Bricomarché po sąsiedzku”. Do udziału w swojej kampanii zaprosiła m.in. dziennikarkę i prowadzącą programy poradnikowe Maję Popielarską, Wieśka Skibę, znaną „złotą rączkę” oraz Izę i Monikę Jurasik prowadzące blog „Dom z Duszą”.

– Z raportu IRCenter wynika, że w 2016 roku 90 proc. polskich internautów korzystało z mediów społecznościowych. Niezmiennie najpopularniejszą tego typu platformą jest Facebook. Zdecydowaliśmy się na wejście do social mediów, ponieważ wiemy, że to właśnie tutaj internauci szukają inspiracji i prostych trików, które ułatwią życie. Dzięki kampanii „Bricomarché po sąsiedzku”, w którą zaangażowaliśmy ekspertów z różnych dziedzin, możemy pokazywać klientom nie tylko nasz asortyment, ale przede wszystkim dzielić się praktycznymi poradami – mówi Katarzyna Jańczak-Stefanide, Dyrektor Generalny Bricomarché.

Na profilu na Facebooku oraz na blogu na stronie bricomarche.pl zainteresowani mogą znaleźć liczne porady, triki i ciekawostki na temat przeprowadzania remontu mieszkania czy aranżacji wnętrz, a także pomysły na zagospodarowanie ogrodu lub balkonu.

Dodatkowo profile w Social Mediach są platformami do komunikacji pomiędzy internautami, którzy mogą tam udzielać sobie „sąsiedzkich” porad. Eksperci Bricomarché zachęcają do dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

Oprócz tematycznych zdjęć, porad i video, na profilu „Bricomarché po sąsiedzku”, pojawiają się konkursy z ciekawymi nagrodami. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    14,99

  • Śr

    9,27

  • Min

    6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane