PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bricomarché zastąpi Nomi w Bełchatowie

Autor: www.dlahandlu.pl 11 czerwca 2014 10:22

W zrealizowanym przez Echo Investment kompleksie handlowo-usługowym, który tworzy Galeria Olimpia i CH Echo, otwarty zostanie market Bricomarché - należący do sieci sklepów typu „dom i ogród".

Spółka Echo Investment jeszcze w tym roku planuje przebudowę Centrum Handlowego Echo w Bełchatowie. W wyniku planowanej rewitalizacji, CH Echo zamieni się w retail park specjalizujący się w ofercie wyposażenia i dekoracji wnętrz. Wśród najemców kompleksu znajdzie się market Bricomarche należący do sieci typu „dom i ogród".

Bricomarché zajmie powierzchnię ok. 4 000 mkw. Firma przejmie powierzchnię po Nomi, po zakończeniu umowy, czyli w marcu 2015.

CH Echo, którego właścicielem jest spółka zależna od cypryjskiej firmy Vousoka, zlokalizowane jest przy ulicy Kolejowej w Bełchatowie i wraz z Galerią Olimpia tworzy funkcjonalnie powiązany kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu 32 900 mkw. Znajdują się w nim dwa hipermarkety spożywcze: Tesco i Carrefour oraz market budowlany Nomi. Jeszcze w tym roku obiekt zostanie przebudowany: zaplanowano renowację lokali, elewacji oraz dodatkowe wejścia do budynków. Inwestor posiada pozwolenie na budowę.

Oferta Galerii Olimpia to 85 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • zuczek 2014-06-11 11:05:12

    do tesco i carefoura dołóżcie intermarche niech się pozabijają ,a ja swoją kase wydam w bidronce

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane