Bricomarché zastąpi sklep Castoramy w Poznaniu

Autor: dlahandlu.pl 25 października 2017 12:02

Nowy sklep Bricomarché w Poznaniu powstanie na ulicy Góreckiej 30a, w pobliżu Galerii Panorama, gdzie do niedawna był zlokalizowany market sieci Castorama. Otwarcie dla klientów zaplanowane jest na początek marca 2018 roku.

Sklep powstanie tuż obok Galerii Panorama, gdzie do niedawna zlokalizowany był market sieci Castorama. Nie jest to pierwsza lokalizacja należąca wcześniej do konkurencji, którą przejęła sieć. W ostatnich latach Grupa Muszkieterów uruchomiła kilkanaście sklepów pod szyldem Bricomarché w punktach, gdzie wcześniej działały markety sieci NOMI. Natomiast w kwietniu br. przejęła lokalizację po sieci Praktiker w poznańskiej Galerii Pestka. Dzięki temu Bricomarché zarządza sklepami o powierzchniach kilku tysięcy m2.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie 378 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ok. 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,89

  • Śr

    1,27

  • Min

    0,87

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane