Bridgehouse powierza CBRE i Colliers International wynajem CH Siódemka

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 14 listopada 2011 14:09

Bridgehouse Developments, spółka właścicielska regionalnego centrum handlowego „Siódemka" w Elblągu, wybrała CBRE i Colliers International na agentów odpowiedzialnych za wynajem powierzchni w centrum.

 „Siódemka" to regionalne centrum handlowe w Elblągu, którego łączna powierzchnia najmu wyniesie ok. 67 000mkw. Inwestycja będzie składała się z dwóch głównych części: w pełni zabudowanej parterowej galerii handlowej (40 000 mkw) z hipermarketem, oraz parku handlowego ( 27 000 mkw.), w którym kluczowym elementem będzie market budowlany. CBRE odpowiedzialny będzie za wynajem powierzchni w galerii handlowej, która pomieści ok. 110 sklepów dla dużych, średnich i małych najemców, natomiast Colliers International zajmie się procesem wynajmu parku handlowego, w którym powstanie 15 sklepów wielkopowierzchniowych oferujących artykuły budowlane, wykończeniowe i wyposażenia wnętrz, meble, artykuły gospodarstwa domowego, a także sprzęt sportowy i rekreacyjny.

Nowy inwestor planuje rozpoczęcie budowy w pierwszej połowie 2012 r. Przy budowie „Siódemki" zatrudnienie znajdzie kilkaset osób, a po otwarciu centrum stworzonych zostanie ponad 1000 nowych miejsc pracy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,79

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane