Briju otworzy sklep w poznańskiej Avenidzie

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2017 13:55

Podmiot z Grupy Kapitałowej - spółka BRIJU 1920 Sp. z o.o. otrzymała informację o podpisaniu umowy najmu przez wynajmującego tj. spółkę Redrock Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przedmiotem zawartej umowy jest najem lokalu w Centrum Handlowo-Usługowym „Avenida Poznań”.

Rozpoczęcie przez spółkę BRIJU 1920 Sp. z o.o. prowadzenia działalności w wynajętym lokalu nastąpi 1 czerwca bieżącego roku i będzie to 50 salon wchodzący w skład sieci sprzedaży detalicznej wyrobów jubilerskich, działającej pod marka BRIJU.

Salon w Centrum Handlowo-Usługowym „Avenida Poznań” będzie 5 salonem BRIJU uruchomionym od początku bieżącego roku, obok wcześniej otwartych salonów w Bielsku-Białej, Warszawie, Świdnicy i Słupsku.

Wraz ze sklepami otwartymi w poprzednich latach, po uruchomieniu salonu w Centrum Handlowo-Usługowym „Avenida Poznań”, łączna powierzchnia sieci sprzedaży detalicznej wyniesie 3,4 tys. mkw. Dynamiczny rozwój sieci sprzedaży detalicznej będzie kontynuowany w kolejnych miesiącach 2017 roku oraz w latach następnych. Spółka ma już zawarte umowy najmu na kolejne lokalizacje, w których salony BRIJU będą otwierane jeszcze w bieżącym roku oraz w roku 2018. Kolejne salony BRIJU będą uruchamiane m.in. w Krakowie, Tychach, Olkuszu, Cieszynie i w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    5,54

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9920

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane