Browar Amber wprowadza nowe opakowania

Autor: pr 21 lipca 2016 09:29

Browar Amber wprowadza nowe opakowania fot. materiały prasowe

Browar Amber wprowadza na swoich produktach nowe etykiety. Celem zmiany jest uproszenie komunikacji i ułatwienie identyfikacji marki.

- Wraz z wprowadzeniem nowych etykiet rozpoczęliśmy etap oferowania naszych piw pod wspólną marką Browar Amber – informuje Marek Skrętny, dyrektor marketingu producenta. Firma przyznaje, że dotychczasowa strategia wokół każdej marki piwa była budowana oddzielnie. Mowa o takich bestsellerach jak Koźlak, Piwo Żywe, Złote Lwy czy Pszeniczniak. – Każde nasze piwo posiada bardzo indywidualny charakter. Trudno było jednak budować serię stylów piwnych z widocznym oznaczeniem miejsca, w którym powstają. Bardzo nam zależy, by podmiot stojący za marką, był prawidłowo identyfikowany z producentem. To obecnie bardzo ważne dla konsumentów. W swojej ponad dwudziestoletniej historii mamy już spory dorobek browarniczy i chcemy ten fakt podkreśla – dodaje Skrętny.

Wprowadzenie nowego designu zbiegło się z poszerzeniem dotychczasowej oferty. Po kilku miesiącach prób i testów w gamie produktowej pojawiło się nowe piwo APA (American Pale Ale). – To piwo powstało po części przy współudziale naszych konsumentów. Udało się, dzięki dialogowi, który prowadzimy i próbom, które podjęli nasi piwowarzy – mówi Marek Skrętny. APA jest piwem górnej fermentacji, chmielonym na zimno, a do jej produkcji wykorzystano chmiele amerykańskie oraz drożdże z własnej stacji propagacji (Browar Amber ma własną stację do namnażania drożdży).

 Kontynuacji doczekała się także limitowana seria „Po Godzinach” Browaru Amber, gdzie zadebiutował Apple Wheat - połączenie piwa pszenicznego i i tłoczonego soku z jabłek, który poddawany jest fermentacji razem z piwem.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8398

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 690655

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane