Browar Grodzisk wprowadza na rynek nowe piwa

Autor: pr 21 czerwca 2017 11:11

Browar Grodzisk wprowadza na rynek nowe piwa fot. materiały prasowe

Browar Grodzisk z Grodziska Wielkopolskiego poszerza portfolio piw warzonych w grodziskiej warzelni. W czerwcu, na rynku pojawią się dwa nowofalowe style piw - IPA i APA. To kolejne warianty piw  łączące grodziską tradycję warzenia piwa ze współczesnymi stylami piwnymi.

Grodziska APA
APA z Browaru Grodzisk to grodziska wizja na temat American Pale Ale. Piwo warzone rzemieślniczo na oryginalnych drożdżach grodziskich, z dodatkiem kompozycji 4 chmieli uprawianych w Polsce. W trunku wyraźnie wyczuwalne są nuty ziołowe, cytrusowe oraz owocowe oraz dobrze zbalansowana goryczka.

Grodziska White IPA
Indian Pale Ale z Browaru Grodzisk jest warzony z dodatkiem zielonej herbaty sencha, earl grey oraz dodatkiem chmielu niemieckiego, japońskiego i amerykańskiego. Kompozycja ta tworzy niespotykany charakter łączący wszystkie odmiany chmielu budując cytrusowo-kwiatowy profil piwa. Trunek charakteryzuje wyraźna gryczka.

Nowa pojemność
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Browar Grodzisk wprowadza do sprzedaży butelki o większej pojemności i nowym kształcie. Wszystkie piwa można kupić w butelkach zwrotnych o pojemności 500 ml. Niewątpliwie walorem estetycznym są nowe, zmienione etykiety piwne, które w oryginalny sposób łączą nowoczesność i lekkość projektu z charakterystycznym aspektem historycznym. Nowe piwa będą dostępne wybranych sieciach sklepów już od czerwca.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane