Budowa centrum handlowego Łódź Plaza ruszy w 2013 roku

Autor: ISBnews 20 listopada 2012 14:44

Plaza Centers planuje rozpoczęcie budowy dwóch kluczowych projektów deweloperskich: Łódź Plaza oraz Sports Star Plaza w Belgradzie w 2013 r., podała spółka w komunikacie.

"W okresie lipiec-wrzesień 2012 r. poczyniono postęp w zakresie uzyskiwania pozwoleń dla dwóch kluczowych projektów w regionie CEE: Łódź Plaza w Łodzi w Polsce oraz Sports Star Plaza w Belgradzie w Serbii. W zależności od uzyskania pozwoleń i dostępności project financing, Plaza oczekuje, że budowa obu projektów rozpocznie się w 2013 r." - podała firma.

Według wcześniejszych zapowiedzi, Łódź Plaza ma zostać otwarte w 2014 r. Ma to być centrum handlowo-rozrywkowe o powierzchni 45 tys. mkw. Centrum handlowo-rozrywkowe Sport Star Plaza ma mieć także powierzchnię 45 tys. mkw.

Grupa Plaza Centers jest wiodącym deweloperem centrów handlowo-rozrywkowych, działającym na obszarze rynków wschodzących. Plaza Centers jest spółką pośrednio zależna od Elbit Imaging Ltd., izraelskiej spółki publicznej, notowanej w Tel-Avivie i na Nasdaq. Plaza Centers jest notowana na GPW od 2007 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane