PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Budowa CH Łacina ruszy pod koniec roku

Autor: epoznan.pl 28 czerwca 2012 10:56

Jak informuje portal epoznan.pl, Apsys Polska nie wycofuje się ze swoich planów odnośnie budowy nowego centrum handlowego w Poznaniu. Jeszcze w tym roku rozpocznie się budowa CH Łacina.

O budowie nowego centrum handlowego informacje pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Zgodnie z doniesieniami prace przy rondzie Rataje miały rozpocząć się w I kwartale 2012 roku. Do tej pory jednak inwestycja nie została rozpoczęta.

Jak informuje Krzysztof Woźniakowski, reprezentant inwestora - firmy Apsys Polska, budowa Łaciny jest ciągle aktualna. Prace rozpoczną się prawdopodobnie pod koniec tego roku, jednak szersze informacje zostaną udzielone we wrześniu. Powodem opóźnienia jest, zdaniem Woźniakowskiego, konieczność odpowiedniego przygotowania się do inwestycji.

Oprócz centrum handlowego Apsys planuje zmodernizować lokalną infrastrukturę drogową.

Łączna powierzchnia najmu CH Łacina wyniesie 98 tys. mkw. W środku znajdzie się 25 restauracji i 310 punktów handlowych i usługowych. Do grona najemców zaliczyć można m.in. Multikino z 11 salami, Mango, C&A, Deichmann, Carrefour, Leroy Merlin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane