Budowa pierwszego centrum typu outlet we wschodniej Polsce na finiszu

Autor: dlahandlu.pl 10 października 2014 09:28

Dobiega końca budowa Outlet Center w Lublinie - pierwszego centrum typu outlet we wschodniej Polsce. W budynku trwają prace wykończeniowe. Wkrótce wprowadzą się najemcy. Zgodnie z planem centrum uda się otworzyć w czwartym kwartale 2014 roku. Poszukiwanych jest 300 osób do pracy w sklepach i w usługach.

Outlet Center powstaje przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. Budynek ma dwa piętra. Powierzchnia najmu to 12 500 mkw., na których pomieści się docelowo około 100 sklepów. Wśród nich znajdziemy m.in. marki takie jak 4F, Sinsay, Mohito, Vero Moda oraz pierwszy w Lublinie salon City Sport o powierzchni ponad 600 mkw., gdzie będzie można nabyć produkty z logo Adidas, Reebok, Nike i Puma.

W lubelskim Outlet Center znajdzie się również stumetrowy salon ekskluzywnej marki OCHNIK.

Obok przyszłego outletu działa już Castorama. Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A., będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.
CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane