Budowa retail parku My Box Malbork ruszy w III kw. br.

Autor: www.dlahandlu.pl 12 lipca 2012 12:46

Pozwolenie na budowę obiektu uprawomocniło się w połowie maja. Inwestorem jest firma z grupy EYEMAXX Real Estate. Planowane rozpoczęcie prac budowlanych nastąpi w III kwartale tego roku, a otwarcie przewidziano na III kwartał przyszłego roku.

W obiekcie znajdzie się łącznie 15 sklepów i punktów usługowych, zlokalizowanych na powierzchni 5,5 tys. mkw. Za komercjalizację projektu odpowiada firma Retail Concept.

My Box Malbork jest zlokalizowany w zachodniej części miasta, przy Al. Rodła. - Jest to bardzo dobra lokalizacja handlowa - mówi Marceli Maćkiewicz, Leasing Specialist z firmy Retail Concept. - Na jej atrakcyjność wpływają: z jednej strony bliskie sąsiedztwo osiedli mieszkaniowych, z drugiej położone nieopodal markety operatorów spożywczych, w tym otwarte w 2011 r. Tesco, które jest elementem kompleksu handlowego.

Projekt My Box Malbork to nowatorski w Polsce koncept, którego sercem jest lokalny park handlowy ze sklepami znanych marek i bezpośrednimi wejściami do nich prosto z parkingu. Dzięki temu klienci mają łatwy dostęp do lokali, a ekspozycje najemców są bardzo dobrze widoczne. Dla klientów przeznaczono 221 miejsc parkingowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,91

  • Min

    2,29

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11014

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane