Burgerownia Zdrowa Krowa Slow Food stawia na franczyzę

www.portalspozywczy.pl 12 października 2015 13:25

Spółka 1500STO900 Sp. z o.o. z Gliwic planuje przyspieszyć rozwój konceptu burgerowni Zdrowa Krowa Slow Food - przy pomocy programu franczyzowego. Poszukiwani są licencjobiorcy.

Lokale Zdrowa Krowa serwują burgery w wersji slow. Sieć stawia na konsumentów, którzy odżywiają się świadomie, dbają o wagę i zwracają uwagę na jakość serwowanych posiłków. Współpracuje z siecią siłowni i klubów fitness Pure, gdzie regularnie przeprowadzane są akcje marketingowe.

Zdrowa Krowa to sieć sześciu lokali - trzech własnych i trzech franczyzowych. Wszystkie ulokowane są na rynku śląskim, który liczy 4,6 miliona mieszkańców.

Jak zapewniają przedstawiciele sieci, model współpracy franczyzowej oparty jest o proporcję niskiego progu wejścia w inwestycję oraz szybkiego zwrotu zainwestowanego kapitału. Kwota inwestycji uzależniona jest od wielkości lokalu, stanu technicznego oraz jego wcześniejszego przeznaczenia. Samo wyposażenie i architektura wnętrza to koszt około 100 tys. zł. Na opłaty franczyzowe składają się: opłata licencyjna - 15 000 zł netto; bieżąca - 6 proc. obrotu netto; marketingowa - 2 proc. obrotu netto.

portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • znany_lubiany 2015-10-15 15:32:25

    chyba tylko głupiec chciałby tyle płacić.. 8% haraczu to zabójstwo dla każdej firmy... spożywki płacące średnio od 0,5% do 2% max uważają że to sporo, a co dopiero 8%.. no chyba że obroty są nijakie to i opłata niewielka... bo z zera 8% to nadal 0zł. :)

  • Buuhaha 2015-10-14 14:27:36

    Przy takich opłatach wpakować śię w nienznany koncept, powodzenia.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8846

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane