Były dyrektor marketingu Ikea nowym CEO Groupon Polska

Autor: www.dlahandlu.pl 2 marca 2016 12:00

Były dyrektor marketingu Ikea nowym CEO Groupon Polska Łukasz Ostrowski, fot. materiały prasowe

Groupon sp. z o.o. poinformował o podjęciu decyzji o wyborze nowego CEO. Począwszy od 4 kwietnia 2016 r. Łukasz Ostrowski zastąpi na tym stanowisku Anielę Hejnowską, która 1 stycznia 2016 r. awansowałana stanowisko International Vice President WER, przejmując nadzór nad rynkami Francji i krajów Beneluksu.

Łukasz Ostrowski od dwóch lat pozostawał dyrektorem ds. marketingu w Ikea Retail Poland, gdzie odpowiadał za rozwój i wdrażanie strategii marketingowej, prowadzenie zintegrowanej komunikacji, opracowywanie strategicznych analiz finansowych oraz planowanie. Poprzednio przez ponad cztery lata piastował stanowisko dyrektora Vision Express ds. marketingu odpowiedzialnego za rynki w Polsce i Bułgarii.

Łukasz Ostrowski będzie odpowiadał za strategię Groupon i dalszy rozwój w Polsce. – Moje wcześniejsze doświadczenia z e-commerce i marketingiem są cenne z punktu widzenia dalszego rozwoju działalności firmy. Cele, na których chcę się skupić to pozyskanie nowych klientów oraz wykorzystanie ogromnego potencjału, dzięki któremu Groupon może stać się jedną z ulubionych marek wśród naszych konsumentów i partnerów. W 2016 roku spółka skupi się na dalszym wspomaganiu rozwoju lokalnych biznesów oraz inspirowaniu klientów atrakcyjnymi ofertami usług oraz produktów, jednocześnie oferując niezrównaną jakość procesu zakupowego – powiedział Ostrowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • B 2016-03-02 14:54:22

  zintegrowanej komunikacji chyba tez nie :-)

 • 28226 2016-03-02 12:22:59

  Jakos nie widzialem tej wdrazanej strategii w ikea ani planowania..

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,98

 • Śr

  7,38

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane