PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Były prezes Czerwonej Torebki zajmie się rozwojem sieci paczkomatów w InPost

Autor: dlahandlu.pl 16 kwietnia 2015 09:41

Były prezes Czerwonej Torebki zajmie się rozwojem sieci paczkomatów w InPost

Ireneusz Kazimierczyk, były prezes Czerwonej Torebki, został prezesem zarządu spółki InPost Paczkomaty.

Ireneusz Kazimierczyk w Czerwonej Torebce pełnił funkcję prezesa zarządu, a później był odpowiedzialny za rozwój przejętej spółki Merlin.pl.
Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (Wydział Zarządzania, Kierunek: międzynarodowe stosunki gospodarcze i polityczne).

Teraz zajmie się rozwojem paczkomatów firmy InPost. Sieć niedawno powiększyła liczbę terminali o kolejnych 200 lokalizacji.

- Instalacja Paczkomatów InPost w kolejnych 200 lokalizacjach to odpowiedź na rosnące potrzeby konsumentów. Z naszych obserwacji wynika, że wśród użytkowników platform e-sprzedażowych – takich, jak m.in. Allegro - to właśnie osoby zamieszkałe w mniejszych miejscowościach stanowią systematycznie powiększającą się grupę odbiorców zamawianych produktów. Popularność naszego rozwiązania i wysoką lojalność klientów potwierdzają statystyki. Zgodnie z naszymi najnowszymi danymi dynamika liczby paczek w 2014 roku w porównaniu z rokiem 2012 przekroczyła 440%. Zamierzamy kontynuować dotychczasowe tempo wzrostu i systematycznie powiększać nasz udział w rynku przesyłek – komentuje Ireneusz Kazimierczyk, nowy prezes zarządu InPost Paczkomaty.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Były pracownik 2015-05-01 11:48:50

  Jacku45 poczytałem i wpisy dotyczą poprzedniego prezesa. Jak coś czytasz sprawdzaj daty dodania......

  Nie jestem byłym pracownikiem InPost😊

 • jacek45 2015-04-29 19:39:43

  Były pracowniku, to jak się odniesiesz do narzekania na forum pracowniczym gowork.pl/opinie_czytaj,155873 chyba wcale nie jest tak kolorowo.

 • Były pracownik 2015-04-20 23:22:44

  Najlepszy Prezes jakiego znałem (mam nadzieję, że doceni to Pan Brzoska). Dopóki był Prezesem Czerwonej Torebki wszystko szło ok. Mam nadzieję, że właściciel Pan Świtalski, kiedyś to zrozumie, że jego firma podupadła przez to, że pozwolił wyeliminować, zniszczyć lojalnych, wiernych pracowników, nie docenił ich.... postawił na kelnerów i WF-istów... Panie "Ś" twój ostatni pomysł "HD" mógł naprawdę namieszać w handlu, szkoda, że się poddajesz.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane