Były prezes sieci Komfort pokieruje TXM

Autor: dlahandlu.pl 25 sierpnia 2017 10:14

Zarząd TXM podał, że Rada Nadzorcza spółki powołała do pełnienia funkcji prezesa zarządu Marcina Gregorowicza. Nowy prezes rozpocznie pracę 14 września 2017 r.

Jednocześnie Rada Nadzorcza oddelegowała członka Rady Nadzorczej - Bogusza Kruszyńskiego do czasowego wykonywania czynności członka zarządu do czasu objęcia funkcji przez Gregorowicza.

Marcin Gregorowicz ukończył studia magisterskie na kierunku Inżynieria Lądowa na Politechnice Warszawskiej, a następnie studium Business Management prowadzone przez SGH w Warszawie. Posiada przygotowanie z zakresu zarządzania sprzedażą i dużymi zespołami w organizacji. Swoją karierę zawodową zaczynał w UBMO sp. z o. o., następnie przez kilka lat związany był ze spółkami z brytyjskiej grupy Hepworth Building Products Plc. W latach 2005 - 2014 związany z brytyjską firmą inżynieryjną IMI Plc - jako Dyrektor Generalny w IMI International sp. z o.o. (obecnie IMI Hydronic Engineering), a w latach 2012–2014 jako Global Commercial Director w IMI International sp. z o.o. - praca dla centrali IMI Hydronic Engineering w Szwajcarii. W latach 2014–2017 był prezesem zarządu w sklepach Komfort z Michał Sołowow Group. Z dniem 5 czerwca 2017 roku został wykreślony z KRS spółki z funkcji prezesa zarządu. Jako prezes zarządu sklepów Komfort zredefiniował strukturę organizacji zapewniając jej wejście na ścieżkę szybkiego wzrostu oraz zwiększenia rozpoznawalności marki. Po 3 latach jego działania spółka zwiększyła przychody, zatrudnia ponad 900 pracowników, posiada około 140 sklepów oraz realizuje plan budowy kolejnych. 

W TXM odpowiadać będzie za koordynację prac zarządu i projektów strategicznych.

Przypomnijmy, że wcześniej prezesem TXM był Tomasz Waluś, który od 2001 roku związany był z Tesco Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane