Były rzecznik Tesco będzie pracował dla Carrefoura

Autor: wirtualnemedia.pl 19 czerwca 2015 13:30

Były rzecznik Tesco będzie pracował dla Carrefoura Agencja MSL Group zatrudniła nowe osoby do obsługi sieci Carrefour

Rafał Niczypor, Michał Kubajek i Magdalena Michniewska dołączyli do zespołu retail obsługujący sieć Carrefour w agencji MSLGroup - podały wirtualnemedia.pl

Rafał Niczypor objął stanowisko account directora i jest odpowiedzialny za doradztwo w obszarze komunikacji korporacyjnej marki Carrefour. Przez ponad 7 lat był dyrektorem działu komunikacji korporacyjnej w agencji Edelman Polska, prowadził także zespół corporate PR public affairs w On Board. Wcześniej w British Sugar Overseas był odpowiedzialny m.in. za budowę wizerunku korporacyjnego marki.

Funkcję account directora pełni Michał Kubajek, który koordynuje pracę zespołu komunikacji korporacyjnej Carrefour. Przez 6 lat był związany z Tesco, gdzie m.in. pełnił funkcje rzecznika prasowego i szefa marketingu galerii handlowych.

Magdalena Michniewska jako senior advisor poprowadzi projekty public affairs marki Carrefour. Ostatnio przez 17 lat pracowała w Misji Ekonomicznej Ambasady Francji w Polsce, gdzie była m.in. doradcą ds. eksportu. Tworzyła i realizowała strategie komunikacyjno-promocyjne dla wydarzeń wspierających współpracę między biznesem francuskim i polskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Żyleta 2015-06-20 08:07:53

    Super! Gratuluje Kubajek tak trzymaj!!! Powodzenia!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane