BZ WBK i Elavon organizują warsztaty dla MŚP z obrotu bezgotówkowego

Autor: dlahandlu.pl 13 czerwca 2017 14:12

12 czerwca br. pomiędzy Ministrem Rozwoju i Finansów, Związkiem Banków Polskich, przedstawicielami Visa i Mastercard zostało podpisane porozumienie w sprawie współpracy i uruchomienia Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego, a także powołania fundacji Polska Bezgotówkowa. Aby poszerzać wiedzę przedsiębiorców w zakresie możliwości, jakie ta sytuacja stworzy dla firm z sektora MŚP, Bank Zachodni WBK we współpracy z firmą Elavon zaprasza na spotkania warsztatowe „Obrót bezgotówkowy szansą na rozwój Twojej firmy”.

Celem warsztatów jest przekazanie przedsiębiorcom wiedzy o procesie wprowadzenia obrotu bezgotówkowego w swojej działalności gospodarczej. Uczestnicy spotkania dowiedzą się o najnowszych i planowanych zmianach sytuacji na rynku obrotu gotówkowego w Polsce, a także poznają korzyści wynikające z posiadania terminala POS. Zapisy na warsztaty odbywają się na stronie https://firmoweewolucje.bzwbk.pl/wydarzenia/lista?page=1
- Przedsiębiorcy oczekują od nas wsparcia w zakresie edukacji o nowych rozwiązaniach finansowych dostępnych na rynku i dlatego przygotowaliśmy szereg spotkań szkoleniowych, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące ich pytania – komentuje Wiesław Macherzyński, dyrektor Biura Rozwoju Relacji z Klientami MŚP Banku Zachodniego WBK.
Oprócz warsztatów, przedsiębiorcy z sektora MŚP w Banku Zachodnim WBK, od 1 maja do 31 sierpnia 2017 r. mogą przystąpić do promocji „Konto firmowe za 0zł z terminalem płatniczym”. Aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Firmowe Godne Polecenia oraz rozliczyć co najmniej jedną transakcję miesięcznie przy użyciu Terminala POS Elavon na konto w Banku Zachodnim WBK. W okresie trwania promocji można uzyskać zwolnienie z miesięcznej opłaty za prowadzenie konta maksymalnie przez 12 miesięcy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Dominik 2017-06-13 15:09:54

  Reklamują MPosy których nie mają na stanie i nie wiedzą kiedy będą...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane