Całodobowy klub fitness w galerii Zielone Wzgórze

Autor: pr 16 października 2017 11:24

Klienci Galerii Zielone Wzgórze mogą już skorzystać z nowoczesnej powierzchni fitness. Od 14 października do ich dyspozycji oddany jest całodobowy klub sieci CityFit. Lokal został otwarty na powierzchni, która powstała w ramach trwającej rozbudowy obiektu.

Polska sieć klubów fitness CityFit otworzyła swój pierwszy lokal w Białymstoku. Klienci Galerii Zielone Wzgórze, którego właścicielem jest Carrefour Polska, mają do dyspozycji aż 1700 mkw. nowoczesnej przestrzeni gwarantującej najwyższą jakość treningu. Warunki członkostwa w klubie również są konkurencyjne.

- Powstanie klubu fitness na terenie Galerii Zielone Wzgórze jest odpowiedzią na oczekiwania naszych klientów. Aby móc zaoferować im więcej rozrywki, podjęliśmy decyzję o rozbudowie obiektu. W wyniku przeprowadzonych prac galeria zyskała prawie 2,5 tysiąca mkw. dodatkowej powierzchni - mówi Ronan Martin, Wiceprezes ds. ekspansji i centrów handlowych w Carrefour Polska.

Galeria Zielone Wzgórze powstała w 2007 roku jako drugie wielkopowierzchniowe centrum handlowe w Białymstoku. Prace związane z rozbudową obiektu - w efekcie których powierzchnia galerii wzrosła do ponad 20 000 mkw. – powoli dobiegają końca. Obecnie trwa jeszcze modernizacja wejścia do galerii od strony ulicy Wrocławskiej. Zakończenie wszelkich prac zaplanowane jest koniec roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,99

  • Śr

    7,12

  • Min

    5,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane