Cardtronics zainstaluje bankomaty na stacjach Statoil

Autor: dlahandlu.pl 23 marca 2016 13:16

Cardtronics zainstaluje bankomaty na stacjach Statoil Fot. Statoil

Cardtronics Europe podjęła współpracę z operatorem stacji paliw Statoil Fuel & Retail Polska, co stanowi krok w kierunku rozwoju sieci bankomatów Cardtronics w Polsce. Dotychczas bankomaty Cardtronics były instalowane na stacjach Shell.

Spółka Cardtronics weszła na rynek polski na początku 2015 roku, a w listopadzie 2015 r. podpisała umowę ze Statoil Fuel & Retail. Od tego czasu spółka wstępnie rozmieściła bankomaty na stacjach Statoil Fuel & Retail Polska, a w 2016 roku planuje wprowadzić kolejne. W Polsce sieć bankomatów spółki Cardtronics działa pod marką „Cashzone”. 

Z dotychczasowych badań zleconych przez Cardtronics Europe w ramach badania Value of Cash na stacjach w Wielkiej Brytanii wynika, że osoby korzystające z bankomatów na stacjach benzynowych wykazują większą lojalność i wydają więcej pieniędzy w sklepie. 

Andrzej Kondys, dyrektor działu market development w Statoil Fuel & Retail Polska, mówi: "Nowe bankomaty będą bardzo dobrym uzupełnieniem obecnej oferty convenience na naszych stacjach paliw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane