PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carlo Barel di Sant'Albano nowym dyrektorem generalnym C&W w regionie EMEA

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 2 lipca 2012 14:45

Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, poinformowała, że Carlo Barel di Sant'Albano, obecny prezes zarządu, objął stanowisko partnera i dyrektora generalnego firmy w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka).

Carlo zastąpi Paula Bacona, który pełnił funkcję dyrektora generalnego na kraje EMEA od 2007 r. Paul Bacon pozostanie na stanowisku prezesa zarządów biur firmy Cushman & Wakefield we Francji, Niemczech, Włoszech i Rosji do końca roku.

Carlo został mianowany prezesem zarządu firmy Cushman & Wakefield w marcu 2011 r. jest odpowiedzialny za kierowanie strategicznym rozwojem firmy oraz za koordynację jej działalności globalnej. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego spółki inwestycyjnej EXOR i odegrał kluczową rolę w procesie nabycia przez nią udziału większościowego w firmie Cushman & Wakefield w marcu 2007 r. Od tego czasu był aktywnie zaangażowany w działalność biznesową firmy. Zanim objął stanowisko prezesa zarządu, pełnił funkcję członka zarządu firmy Cushman & Wakefield.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane