Carlos Saraiva zastąpi Ireneusza Ozgę na stanowiskau szefa Eurocash Franczyza

Autor: dlahandlu.pl 27 marca 2013 20:26

Carlos Saraiva zastąpi Ireneusza Ozgę na stanowiskau szefa Eurocash Franczyza

Zarząd Grupy Eurocash podjął decyzję o zmianach menedżerskich w strukturach grupy: na czele spółki Eurocash Franczyza stanie Carlos Saraiva, a Grupy Dystrybucyjnej Tradis - Pedro Martinho. Dotychczasowy prezes Eurocash Franczyza, Ireneusz Ozga, podjął decyzję o odejściu z firmy z dniem 30. kwietnia.

- Cieszę się, że będę mógł wykorzystać swoje doświadczenie, by wspierać rozwój Delikatesów Centrum. Jestem przekonany, że nasi franczyzobiorcy mogą osiągać jeszcze lepsze wyniki i stać się bardziej konkurencyjni dzięki zwiększeniu efektywności prowadzonych działań i konsekwentnej integracji hurtu z detalem - mówi Carlos Saraiva, członek zarządu Grupy Eurocash, prezes Eurocash Franczyza.

Pomimo zapowiadanego przed laty upadku mniejszych i średnich sklepów, ostatni rok pokazał, że konsument coraz częściej woli robić zakupy blisko domu, pod warunkiem, że i asortyment i ceny są na odpowiednim poziomie.

- Sieci franczyzowe współpracujące z Tradisem liczą dziś ponad 5000 sklepów. Stanowi to ogromny potencjał dystrybucji w kraju. Franczyzobiorcy, nasi partnerzy, oczekują od nas wsparcia w zwiększeniu ich konkurencyjności na rynku, dobrych cen i serwisu na bardzo wysokim poziomie. Dostarczenie im tego to mój najwyższy priorytet - a ponad 6-letnie doświadczenie na czele sieci, która wykazała największą rentowność z metra kwadratowego w Polsce, pozwoli mi patrzeć w przyszłość z optymizmem - mówi Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash, prezes Grupy Dystrybucyjnej Tradis.

Eurocash to największa polska grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Poprzez szereg formatów dystrybucji, Grupa Eurocash koncentruje się na hurtowej dystrybucji produktów FMCG do tradycyjnych sklepów i placówek detalicznych w całej Polsce. Po połączeniu z Grupą Tradis w ramach prowadzonych przez grupę różnych formatów franczyzowych skupionych jest niemal 11 tys. niezależnych sklepów detalicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Czlowiek 2013-07-10 23:27:49

  No coz nie jestem sto % pewna, ze to jest menadzer! Na dzis to wszystko!

 • Kolega 2013-04-02 04:04:19

  Dziękuję

 • kb 2013-03-28 13:11:37

  Carlos to świetny lider. Praciowałem z nim zaraz po przejęciu przez JMD Biedronki. Pełen szacunek.

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  14,99

 • Śr

  9,36

 • Min

  6,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane