PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour: 12 nowych otwarć i 14 modernizacji supermarketów w 2016 r.

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2016 10:09

Carrefour: 12 nowych otwarć i 14 modernizacji supermarketów w 2016 r. Zmodernizowany supermarket premium zlokalizowany jest na warszawskiej Białołęce, fot. Carrefour Polsk

Carrefour kontynuuje dynamiczne inwestycje w rozwój i modernizację swojego portfela supermarketów. Od stycznia br., sieć otworzyła w Polsce 10 nowych sklepów, wprowadziła dwa nowe koncepty: premium oraz urban, a także przeprowadziła 14 remodelingów istniejących placówek. Do końca roku, Carrefour planuje otwarcie kolejnych 2 nowych sklepów w tym formacie.

- Już wiemy, że 2016 rok zakończymy z imponującym wynikiem 12 nowo otwartych supermarketów oraz 14 zrealizowanych modernizacji. Było to dla nas duże wyzwanie, ponieważ w ostatnich latach inwestowaliśmy głównie w odświeżenie tego formatu sklepu. Teraz pokazaliśmy, że po wypracowaniu 3 różnych konceptów supermarketów: classic, urban i premium, jesteśmy gotowi na dalszą ekspansję organiczną w zróżnicowanych lokalizacjach – mówi François Vincent, dyrektor supermarketów i sklepów convenience w Carrefour. Chcemy wzmacniać pozycję naszych supermarketów i dlatego planujemy dalszy dynamiczny rozwój w tym formacie – dodał François Vincent.

Od stycznia, Carrefour otworzył w Polsce 10 nowych supermarketów, z czego 1 sklep w segmencie premium (Podkowa Leśna), 7 sklepów w segmencie urban (Warszawa Wojska Polskiego, Warszawa Wilanowska, Warszawa Zaułek, Warszawa Białołęcka, Łódź Piotrkowska, Stare Babice i Grodzisk Mazowiecki) oraz 2 klasyczne supermarkety (Leszno i Nowy Dwór Mazowiecki). Na grudzień planowane są z kolei otwarcia 2 nowych sklepów: w Radomiu (segment premium) oraz w Izabelinie pod Warszawą (segment urban). Co więcej, w mijającym roku Carrefour zakończył remodeling łącznie 14 istniejących placówek.

Carrefour posiada obecnie w Polsce ponad 160 sklepów w formacie supermarketów. Na koniec 2015 roku do sieci należały 153 supermarkety.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Gary 2016-11-23 20:09:10

  Dlaczego nic nie piszecie o remodelingu sklepów supermarketów Tesco?? Cały czas o Carrefour, a ani słowa o Tesco i ich modernizacjach na też dobrym poziomie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,85

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane