PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour chce być bardziej lokalny - stawia na współpracę z małymi dostawcami

Autor: www.dlahandlu.pl 24 lipca 2014 12:56

Carrefour chce być bardziej lokalny - stawia na współpracę z małymi dostawcami

- Dokonywane przez nas analizy rynku wyraźnie wskazują na zwrot klientów w stronę produktów spożywczych o zwiększonej wartości zdrowotnej. Odpowiadamy na tę zmianę potrzeb konsumentów poprzez produkty znajdujące się w strefie "Świat Zdrowia", ale również poprzez wzbogacenie oferty produktów pochodzących od polskich rolników i drobnych wytwórców - mówi Robert Noceń, dyrektor ds. eksploatacji hipermarketów Carrefour Polska.

Carrefour startuje z kamanią "Z miłości do zdrowia". Rozszerzy ofertę produktów bezglutenowych, ekologicznych, lokalnych oraz dla diabetyków czy wyselekcjonowanych produktów "Jakość Carrefour".

Obecnie kompleksowa oferta produktów ekologicznych dostępnych w Carrefour liczy ponad 300 pozycji asortymentowych: na targu świeżości w sklepach Carrefour klienci odnajdą owoce i warzywa, także takie produkowane w gospodarstwach ekologicznych. Oferta eko obejmuje również oliwy i oleje, makarony, kasze, ryż, herbaty, kawy czy produkty dietetyczne w strefie „Świat Zdrowia". Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty.

Na razie strefa „Świat Zdrowia" funkcjonuje w wybranych sklepach Carrefour w Warszawie (Arkadia, Targówek, Reduta, Wilenska) i w Krakowie (Zakopianka). 

- Dyrektorzy regionalni Carrefour mają pełną autonomię w wyborze i rekomendowaniu dostawców lokalnych, bo najlepiej znają potrzeby klientów. Produkty "Jakość Carrefour" to efekt współpracy z ok. 400 przedsiębiorcami. Wierzymy, że wsparcie małych i średnich producentów przyczynia się do rozwoju polskiego rolnictwa i wpływa pozytywnie na rozwój społeczności lokalnych. 

W czasie trwania kampanii „Z miłości do Zdrowia" Carrefour Polska będzie się angażował w sponsoring wydarzeń sportowych i programy
edukacyjne.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane