PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour chce zwiększyć wartość koszyka podczas Euro 2016. Sieć rusza z loterią

Autor: dlahandlu.pl 2 czerwca 2016 09:30

Od 1 czerwca we wszystkich hiper- i supermarketach Carrefour w Polsce klienci mogą wziąć udział w Piłkarskiej Loterii Carrefour. Dla miłośników piłki nożnej i nie tylko, sieć przygotowała łącznie kilkaset tysięcy nagród, w tym między innymi: sprzęt RTV, vouchery sportowe o wartości 15.000 zł oraz akcesoria kibica.

Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej, Carrefour Polska przygotował dla klientów specjalną interaktywną loterię promocyjną o nazwie „Piłkarska Loteria Carrefour”. Każdy z klientów hiper- i supermarketów Carrefour, który między 1 i 13 czerwca tego roku dokona zakupów za określoną kwotę, będzie mógł przenieść się podczas zakupów na boisko piłkarskie oraz wygrać jedną z ponad 730.000 nagród.

- Postępująca digitalizacja we wszystkich obszarach działalności Carrefour w Polsce to odpowiedź na zmieniającej się oczekiwania konsumentów. Wychodząc naprzeciw nowym trendom, przygotowaliśmy dla naszych klientów specjalną akcję promocyjną – Piłkarską Loterię Carrefour, która dzięki nowym technologiom, pozwoli im przenieść się na mistrzostwa piłkarskie - mówi Marcin Olech, dyrektor działu marketingu, usług i technologii cyfrowych - W każdym z naszych dużych sklepów zamontowane zostaną specjalne strefy loterii wyposażone w multimedialne terminale, na których w zamian za zrobione zakupy, klienci będą mogli strzelać bramki z rzutów karnych i wygrywać cenne nagrody - dodał Marcin Olech.

Przeczytaj także:

Piłkarska loteria realizowana będzie na specjalnych terminalach zlokalizowanych we wszystkich hipermarketach Carrefour. Urządzenia wyposażone w fotokomórki, umożliwią graczowi oddanie strzału do wirtualnej bramki widocznej na ekranie monitora. Na zwycięzców czekają nagrody takie jak, m.in.: 150 zestawów kina domowego, 5 voucherów sportowych o wartości 15 tys. zł., 5 kart podarunkowych o wartości 2500 tys. zł., 504 piłki nożne, 1338 foteli kibica czy 4844 bony towarowe na zakupy. Akcja wspierana jest spotami telewizyjnymi z udziałem Napoleona, który zachęca klientów do udziału w Piłkarskiej Loterii Carrefour.

Aby wziąć udział w akcji Piłkarska Loteria Carrefour, należy zrobić zakupy w hipermarketach sieci za minimum 50 zł lub w supermarketach za minimum 25 zł. Jeżeli w zakupionych produktach znajdzie się co najmniej jeden produkt partnerski, taki jak: chipsy, napoje, nabiał bądź kosmetyki, odpowiednio oznaczony w gazetce promocyjnej oraz przy półce, klient otrzyma dodatkowy wydruk, który zwiększa jego szanse na wygraną w loterii.


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    19,20

  • Śr

    11,63

  • Min

    9,07

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane