PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour kolejnym kluczowym najemcą Nowej Stacji

Autor: www.dlahandlu.pl 22 marca 2016 12:27

Carrefour - otworzy w Nowej Stacji supermarket o powierzchni 1300 mkw. To już drugi po H&M najsilniejszy w swoim segmencie najemca Nowej Stacji, której budowa rozpocznie się jeszcze w I kwartale br.

Już wkrótce inwestor ujawni nazwę nie tylko operatora 7-salowego multipleksu, ale także mniejszych najemców, które dostrzegły potencjał tej pierwszej w Pruszkowie nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej.

Carrefour znajdzie się na parterze centrum, w pobliżu wejścia głównego. W badaniach przeprowadzonych przez Millward Brown aż 8 na 10 badanych wskazało, że w nowym centrum handlowym oczekiwałoby właśnie sklepu znanej marki z artykułami spożywczymi.

– Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju w Polsce, Carrefour aktywnie poszukuje możliwości ekspansji w każdym z formatów, także na tych rynkach lokalnych, na których nasza marka jest już obecna. Otwarcie nowego supermarketu Carrefour w Nowej Stacji nie jest przypadkowe. Jest to pierwsza i zarazem bardzo długo oczekiwana przez mieszkańców duża galeria handlowa w Pruszkowie. Jestem przekonany, że nowy sklep nie tylko znakomicie uzupełnieni ofertę naszej sieci w mieście, ale będzie również silnym magnesem przyciągającym klientów do nowego centrum handlowego – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Carrefour to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa w Polsce obecnie ponad 800 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane