Carrefour ma na polskim rynku 200 sklepów franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 18 kwietnia 2012 09:49

W marcu br., pod szyldem Carrefour Express zostało otwartych 12 nowych sklepów. Placówki pojawiły się między innymi w miejscowościach: Piszczac, Piecki, Mysłowice, Rokiciny, Ostrowite, Krzywda oraz w Warszawie. Łącznie franczyzowa sieć Carrefour liczy 200 sklepów.

„Model franczyzy Carrefour opiera się na unikalnym połączeniu pewnych elementów z modelu franczyzy twardej i miękkiej. Proponowane przez nas niestandardowe rozwiązania w modelu franczyzy dla sklepów osiedlowych pozwala na coraz szybszy rozwój sieci z partnerami" - mówi François Vincent, dyrektor ds. franczyzy, członek zarządu Carrefour Polska.

Warunkiem przystąpienia do sieci franczyzowej Carrefour w ramach "zielonego" formatu Carrefour Express, jest dysponowanie lokalem z dogodnym dojazdem, o powierzchni od ok. 100 do 500 mkw., usytuowanym w pobliżu osiedli mieszkaniowych.

Carrefour zapewnia: wsparcie na etapie opracowania koncepcji aranżacji sklepu, oferuje szkolenia, ekipę otwarciową przez 4 tygodnie, pakiet
otwarcia składający się z systemu informatycznego, elementów wyposażenia sklepu, oszyldowania oraz pakietu marketingowego na otwarcie. Wyróżniającym punktem oferty Carrefour jest: dostęp do produktów marek własnych i pierwszej ceny, doradztwo w zakresie zarządzania sklepem oraz wspólny plan marketingowo-promocyjny z pozostałymi formatami grupy Carrefour. Równocześnie Carrefour korzysta z systemu franczyzy miękkiej: dostosowuje koncept do potrzeb sklepu partnera, co pozwala ograniczyć poziom inwestycji. Carrefour zapewnia swobodę w wyborze dostawcy i nie narzuca dyscypliny zakupowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • jACENTY 2012-05-11 11:06:58

  Jedę ulicą i widzę bilboard z tekstem:

  "CAREFOUR BANANY 1,99 zł/kg",podjeżdżam pod sklep "Carefour", tyle, że Ekspres, pytam o te banany, a kobita tłumaczy mni jak sołtys krowie, że Carefour to nie jest Carefour, tylko są różne Carefoury (w rożnych kolorach) i tych różnych Carefourach są różne promocje.

  Jak się to nazywa w języku marketingu - BURDEL ????!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,52

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane